Yaşam Çadırı

Ürün Kodu: 1580
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Son yıllarda ülkemize göç eden mültecilerle gündeme gelen yaşam çadırı her hava koşuluna uygun olan birçok farklı modeli olan yaşam alanları arasındadır. Afetler söz konusu olduğunda insanların barınabilecekleri alanlar oluşturmak, yaşam çadırlarıyla mümkündür. Farklı kapasiteleri ve özellikleriyle bulunan yaşam çadırları, farklı modeller ve özellikleriyle işçilik açısından memnun kalacağınız sonuçlar almak için firmamızla çalışabilirsiniz. Branda aksamlarının  yapısıyla insanların soğuk hava koşullarında dahi güvenli bir şekilde barınabilmelerini sağlayan alanlar yaratmak firmamızın temel işlerinden biridir. İhtiyacınız olan her an bu sistemleri oluşturan ekibimiz, kaliteli ve yanmaya dayanıklı özellikleriyle her mevsim yaşanabilir barınma alanları tasarlıyoruz.

 

Yaşam Çadırı Nerede Kullanılır?

 

Yaşam çadırı kullanım alanları başta afet çadırları olmak üzere çok çeşitli alanlarda ihtiyaç duyulan barınma alanlarıdır. Birçok farklı amaç için kullanılan yaşam çadırları mimari açıdan da şık görünerek beğeni kazanan yaşam çadırları farklı ihtiyaçları karşılamak için kullanılabilir. Bunlar;

 

  • Yaşam çadırı,
  • Mülteci çadırı,
  • İnşaat şantiyesi çadırı,
  • Yemekhane (iftar) çadırı,
  • Depo çadırı,
  • Barınak çadırı,
  • Kurbanlık çadırı.

 

Farklı büyüklükler be özelliklerle satın alabileceğiniz yaşam çadırı çeşitleri için toplu sipariş verebileceğiniz gibi tek bir çadır da alabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek, açılıp kapanma ya da malzeme konusunda net bir bilgi edinip karar verebilirsiniz. Yaşam çadırlarında kullanılan birçok malzemenin güvenli bir şekilde depo edilmesini sağlayan tenteler güvenli bir giriş çıkış sağlayacak özellikleriyle ihtiyaca uygun olarak düzenlenmektedir. Yaşam çadırı son zamanlarda Çadırkentlerde tercih edilen bir barınma alanı olmuştur. Bu yüzden sınır bölgelerindeki mülteciler için de bu çadırlar tercih edilmektedir.

 

Etkinlik Çadırları

 

Belirli süreliğine düzenlenen fuar, satış, tanıtım gibi etkinlikler için kullanabileceğiniz yaşam çadırlarıyla her zaman memnun kalacağınız bir imalat süreci gerçekleştirebilirsiniz. Konserlerde, pazarlarda ya da depolarda tercih edilen etkinlik çadırlarıyla hem mekanın sıcaklık dengesini sağlayabilir hem de barınma alanı olarak bu alanlar yaratılabilir. Özellikle semt pazarlarında yararlanılan yaşam çadırı çalışanlar için de ziyaretçiler için de oldukça iyi bir seçimdir. Detaylı bilgi edinmek ve ihtiyacınıza en uygun yaşam çadırını seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bemzer Ürünler

Yaşam Çadırı
Çadır Sistemleri
Halı Saha Çadırı
Çadır Sistemleri
Kubbeli Çadır
Çadır Sistemleri