Pergola Tente

Ürün Kodu: 1576
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Pergola Tente Sistemleri

 

            Kullanış bakımından oldukça büyük bir avantaj sunan pergola tente çeşitleri özellikle teras, bahçe ya da restoran ve cafe gibi yerler adına alternatifli bir olanak sunmaktadır. Bu tür açık mekânları kapalı bir hale kısa süre içerisinde getiren pergola tente çeşidi, yeni nesil teknoloji ile tasarım yapılmış otomatik özellikli bir üründür. Birçok farklı mekânı maksimum seviyede kullanım imkânına izin vermesinin yanı sıra görsel açıdan da şık bir görünüm vermektedir. Oluşabilecek sert hava koşulları içerisinde yağmur ya da dolu gibi zorlu durumlara karşı koruma sağlarken aynı zamanda sıcak havalarda da gölgelendirmesi ile dört mevsim kullanılabilir bir özellikte üretim yapılmaktadır.

 

 Rahat Bir Kullanım Sunan Pergola Tente Modelleri

 

            Birbirinden değişik mekânlara genel olarak iki ya da üç yan kısmı için tamamı camekân yapma fırsatı ile müşterilerin de keyifli bir şekilde oturup sohbet etmelerine ya da bir şeyler yiyip içmelerine olanak tanımaktadır. Sabit olan birçok cafe ya da bahçe çeşitleri gibi alanların bir parçası olarak montajı yapılabilirken aynı zamanda bağımsız bir şekilde her hangi bir yere de kurulum yapılabilmektedir. Birbirinden değişik mekânlara büyük bir işlevsellik katan pergola tente çeşitleri aynı zamanda sunduğu estetik yanı ile hoş bir görsellik katmaktadır.

 

 Müşteri isteğine bağlı olarak özel ölçüler ile üretimi yapılabilen bu tente çeşitleri farklı boyutlarda ve yüksekliklerde tasarım halinde üretimden geçebilmektedir. Aynı zamanda hazır olan standart ürün çeşitleri de yine mevcuttur. Her mekâna uyum sağlayacak renk, desen ya da model çeşitleri ile ayrı bir olanağı da bulunmaktadır. Yazları açılıp müşterileri açık bir mekânda keyifli bir vakit geçirmesine olanak veren pergola tente çeşitleri, kış aylarında ise kapatılarak sıcak bir ortam yaratılmasını sağlamaktadır. Dış mekânları geniş bir model ve desen çeşitleri ile dayanıklı üretim yapısı sayesinde oldukça fazla kullanışlı hale getirmekte ve bu sayede mekânı genişletmektedir.

 

 Pergola Tente Çeşitleri Kurulumları

 

            Askılı sistem ya da ön direk uygulaması ile isteğe bağlı olarak montajı yapılan bu tente çeşidi müşteriye bu konuda farklı çözümler sunmaktadır. Özellikle duvara dayalı olarak askılı sistemle monte edilen pergola tente çeşitleri sayesinde manzara bozulmadan keyifli bir şekilde oturulabilir. Geniş alanlar için ise mekânın genişlik açısından daha avantajlı kullanılması için kamelya çeşitleri bulunmaktadır. Çift taraflı açma kapama sistemi dış mekân daha fazla kullanışlı bir hale getirilebilmektedir.

 

 Şık ve Kullanışlı Pergola Tente Sistemleri

 

            Dört mevsim süresince birçok değişik alternatif çözümleri ile dış mekânların vazgeçilmez tente çeşidi olan pergola modeli, her türlü sert ve sıcak hava koşullarına karşı da büyük bir dayanıklılık vaat etmektedir. Aynı zamanda şık tasarım modelleri, görsel açıdan hoş çizgisi ve modern hatları sayesinde çok uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Birçok farklı yaşam alanlarını daha ferah ve şık bir hale getirmek için pergola tente sistemi en uygun üründür.

Bemzer Ürünler

Yürüyüş Yolu Tünel Tenteleri
Tente Sistemleri
Yatay Açılır Kasetli Tente
Tente Sistemleri
Motorlu Tente
Tente Sistemleri