Körüklü Tente

Ürün Kodu: 1575
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Körüklü tente ürünleri, günlük hayatımızda karşımıza çıkan ürünler arasındadır. Özellikle market ve benzeri alışveriş merkezlerinin önünde, körüklü tentelerle karşılaşabilirsiniz. Özel körüklü yapısıyla, açılıp kapanabilen özelliklere sahip olan ürün, güneş ve yağmurdan koruma sağlamaktadır.

 

 EKONOMİK TENTE ÇEŞİDİ

 

            Ekonomik tente çeşidi olarak geçen körüklü tente çeşitleri, kenar kısımdan kapanma özelliğine sahiptir. Aşağı doğru eğimli yapısıyla, metal iskeleti sağlam olan ürün, özel statik boya ile boyanmaktadır. Ön kısma, istenildiğinde şirketinizin ismini yazabilirsiniz. Aynı zamanda tabela görevi gören tente, çok yönlü bir kullanıma sahipti. Branda ve akrilik kumaş körüklü tente ürünleri, isteğe bağlı bir şekilde üretilmektedir.

 

 TENTE İÇİN ÖLÇÜ ALMA İLK AŞAMADIR

 

            İnternet sitesinden veya direk katalogdan beğendiğiniz tente çeşitlerini, montajlamadan önce, elemanlar ölçüsünü almaktadır. Ölçü alma işleminden sonra, körüklü tente üzerine isterseniz firma ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

 KÖRÜKLÜ TENTE MODELLERİ

 

            İşletme girişleri dışında balkon ve pencere bölümlerinde de körüklü modeller kullanılmaktadır. Oval körüklü tente modelleri ve kare körüklü tente modelleri, en çok tercih edilen modellerdir. Tek hamle ile açılan ve kapanan körüklü tente modelleri, güneş, yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı özel olarak tasarlanmış kumaşlarla ve brandalarla imal edilmektedir. İçerisindeki metal kısım, paslanmaz metalden imal edilmiştir. Özellikle güneş ışınlarını engelleme konusunda, körüklü tenteler en çok tercih edilen ürünlerdir. Uç kısımlarına eklenen parça ile güneş ışınlarından maksimum koruma sağlanmaktadır. Firma ismini, branda rengine en uygun olacak şekilde yazdırdığınız zaman, bir tabeladan çok daha büyük etkiye sahip olmaktadır.

 

            Güneş ışınlarını ve yağmuru her yönden engelleyen yapısıyla, körüklü tente modelleri, aradığınız mükemmel estetiği sağlamaktadır. Renk ve desen bakımından çok zengin olan ürün, kumaş kalitesine göre çok daha uzun ömürlü olabilir. Yağmuru ve güneşi engellemek için, kullanılan birçok malzemeye göre, körüklü tente çeşitleri, çok daha dayanıklıdır. Sert rüzgâr ve fırtınaya karşı tente çeşitlerinin dayanıklı olması, işletmelerin tercih sebeplerinden biridir. Özellikle yağmur ve fırtınada, dayanıklı körüklü tenteler oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Kapalı kasa olmayan araçlar içinde körüklü tente çalışmaları yapılmaktadır.

 

 ESTETİK GÖRÜNÜM KÖRÜKLÜ TENTE ÇEŞİTLERİNDE ÖNEMLİDİR

 

            Estetik, zarif ve göz alıcı körüklü tente modelleri, işletmelerin prestijini artırmaktadır. Pencere üstüne en çok tercih edilen körüklü tente modeli, yuvarlak olan modellerdir. Binanın rengine uygun desenlerin seçilmesi, estetiği artırmaktadır. Balkon ve pencerelere uygun tente modelleri, binanın renk ve tasarımına göre tercih edilmelidir. Oval balkonlar için oval körüklü tente, kare balkonlar için kare körüklü tente çeşitleri daha uygundur. Özel iskelet yapısının kapanır açılır olması nedeniyle, istendiği zaman güneş alınabilir.

 

            Sadece yağmuru ve güneşi engellemek için tente tercihi yapılmamaktadır. Birçok işletme, dekoratif amaçlı körüklü tente çeşitlerini tercih etmektedir. Özellikle tabela yerine tercih edilen körüklü tente çeşitleri, hem dekoratif bir görünüm katmaktadır, hem de tabela görevi görmektedir.

Bemzer Ürünler

Yürüyüş Yolu Tünel Tenteleri
Tente Sistemleri
Yatay Açılır Kasetli Tente
Tente Sistemleri
Motorlu Tente
Tente Sistemleri