Kamyonet Brandası

Ürün Kodu: 1567
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Kamyonet gibi araçların dorsesini korumak için özel olarak ürettiğimi kamyonet brandası  modellerimizi birinci sınıf malzemelerden tasarlıyor ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Tır, kamyon, kamyonet gibi arka kısmı açık olan araçların dorsesini kapatmak, aracın arka kısmını korumak veya taşınan eşya ve ürünleri hava koşullarından ve kirden korumak için kullanılan kamyonet brandası da Şehzade Tente farkıyla yüksek kalite ve mukavemete sahiptir.

Uzman ekibimiz, teknolojik ekipmanlarımız ve kalite odaklı çalışma ilkemizle siz değerli müşterilerimize uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kamyonet brandalarını sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kamyonet Brandalarımız

  • Kamyonet brandalarımız birinci sınıf kumaşlardan imal edilmekte ve PVC kaplı parlak ve mat olmak üzere iki farklı modelde sizlere sunulmaktadır.
  • Brandalarımız dört mevsim kullanılabilir; hiçbir hava koşulundan, hava sıcaklığından ve rüzgardan etkilenmez.
  • Son derece dayanıklı yapısıyla yıllar boyunca ilk günkü görünümü ve sağlamlığı ile kullanılabilir.
  • Şık görünümü ile araçlarınızı güzel gösterir.
  • Yağmurdan, tozdan ve güneş ışığının olumsuz etkilerinden aracınızı ve taşıdığınız mal ve ürünleri korur.
  • Firmamızın garantisi altında olan son derece kaliteli ürünlerdir.
  • Kalitesi göz önüne alındığında son derece ekonomiktir.

Kamyonet Brandası Nerelerde Kullanılır?

Kamyonet brandaları kamyonetler başta olmak üzere her büyüklükte arkası açık olan araçlar için tercih edilir. Ürünlerimiz müşteri isteği, araç büyüklüğü ve modeli, ihtiyaç duyulan özellikler ve renk seçenekleri ile üretilmektedir. Bütün araç marka ve modelleri için uygun ürünlerimiz mevcuttur.

Kamyonet Brandası Fiyatları

Araç özellikleriniz ve kişisel tercihleriniz doğrultusunda ürettiğimiz kamyonet brandası fiyatları ürün bazlı olarak değiştiği için ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve ihtiyaç duyduğunuz ürünün fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçerek doğru bilgi alınız. 

Bemzer Ürünler

Alev Geçirmez Yanmaz Branda
Branda Sistemleri
Kamelya Çadır Brandası
Branda Sistemleri
Raylı Branda
Branda Sistemleri