Depo Ve Hangar Çadırı

Ürün Kodu: 1562
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Depo ve hangar gibi yerleri hava koşullarından korumak ve temiz tutmak için kullanılan depo ve hangar çadırı ürünlerimizle kaliteyi ve ekonomik fiyatları sunuyoruz. Piyasanın en iyi, en sağlam, en kaliteli ve en ekonomik ürünlerini estetik ve şık biçimde tasarlıyor, sizlere akılcı çözümlerle geliyoruz.

Depo Ve Hangar Çadırlarımız

Depo ve hangar çadırlarımızda öncelikle kaliteyi ve dayanıklılığı hedefliyoruz. Ürünlerimiz;

  • Fonksiyoneldir, çok amaçlı kullanılabilir.
  • Son derece dayanıklıdır, yıllarca ilk günkü gibi kullanılabilir.
  • Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitlerimiz mevcuttu; normal PVC, şeffaf PVC veya çelik panel çeşitlerimiz bulunur.
  • Şık ve estetik görünümüyle göze de hitap eder.
  • Her türlü iklim koşulu ve hava durumuna karşı mukavemet gösterir.
  • Hiçbir deformasyon görülmez, son derece kalitelidir.
  • Kapı eklenebilir; perde tipi branda kapı, roller – shutter lojistik kapı veya motorlu seksiyonel kapı seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Depo Ve Hangar Çadırı Kullanım Yerleri

Depo ve hangar çadırlarımızı pek çok yerde kullanabilirsiniz. Depo, hangar, ambar, garaj, bahçe gibi yerlerde kapatıp içine mal veya eşya koymak istediğiniz her yerde kullanılabilir. Korumak istediğiniz, hava koşullarından etkilenmesini istemediğiniz; güneş, yağmur, toz ve kirlerden uzak tutmaya çalıştığınız her türlü mal, ürün, eşya ve araçlarınız için ideal bir çözüm önerisidir.

Depo Ve Hangar Çadırı Fiyatları

Depo ve hangar çadırlarımızı ihtiyaç duyduğunuz biçimde, istediğiniz eklemelerle birlikte tamamen sizin dilediğiniz şekilde üretmekteyiz. Bu nedenle de depo ve hangar çadırı fiyatları değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında teknik bilgi alabilir, fiyatlarımızı öğrenebilir, projelerinizle ilgili fikir alışverişi yapabilirsiniz. Akılcı çözümler, kalite ve ekonomik fiyatlar bir telefon uzağınızda! Şehzade Tente ile sorun yok, çözüm var!

Bemzer Ürünler

Yaşam Çadırı
Çadır Sistemleri
Halı Saha Çadırı
Çadır Sistemleri
Kubbeli Çadır
Çadır Sistemleri