Ceset Torbası

Ürün Kodu: 1566
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Cenazelerin hastaneden taşınmasında ihtiyaç duyulan ve yaşamını yitirenlerin mahremiyetini korumak için kullanılan, steril ve pratik kullanıma sahip ceset torbası çeşitlerinin üretimini yaparak sizlere zor günlerinizde kolaylık sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ceset torbalarını sizlere mümkün olan en hızlı ve güvenilir şekilde, ekonomik fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Ceset Torbası Özellikleri

Ceset torbası hassasiyetle ürettiğimiz ürünlerimiz arasında yer alır. Sizlere pratiklik, kolaylık ve mahremiyet sağlamak için özel olarak ürettiğimiz ceset torbaları zor günlerinizde yardımcı olmayı hedef alarak ürettiğimiz ürünlerdir.

  • Ceset torbası ürünlerimiz olumsuzluklara karşı (kopma, sızdırma gibi) karşı dayanıklıdır.
  • Cenazenizin mahremiyetini korumak için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Taşımak için özel olarak tasarlanmış sağlam tutacakları ile pratik kullanım sağlar.
  • Steril olması için özel malzemelerle üretilmektedir.
  • En hızlı şekilde size ulaştırılır.
  • Farklı boyutlarda üretilerek bütün ihtiyaçları karşılamaya yönelik sizlere sunulur.

Ceset Torbası Kullanım Yerleri 

Ceset torbaları son yıllarda araçlarda taşınması zorunlu malzemeler arasında yer alıyor. Aracınızda bulundurmak veya cenazenizi taşımak için alabileceğiniz ceset torbası kişisel kullanım ve toplu kullanım gibi ihtiyaçlarda tercih edilmektedir. Kazalarda ve doğal afetlerde yaşamını yitirenlerin mahremiyetlerini korumak, cenazenizi taşımak için satın alabileceğiniz ceset torbası farklı özelliklerde ve boyutlarda üretilmektedir. 

Tek kullanımlık ceset torbası ürünlerimizin yanı sıra yıkanıp tekrar kullanılabilen ceset torbası modellerimiz de mevcuttur. İhtiyaç duyulabilecek tüm ceset torbası çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ceset Torbası Fiyatları

Ceset torbası fiyatlarımız ürün özellikleri ve boyutlarına göre değişiklik gösterdiği için ceset torbası fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Siparişinizi verdiğiniz anda sizlere en hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapıyor, ekonomik fiyatlarımızla zor günlerinizde sizlere yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz. 

Bemzer Ürünler

Alev Geçirmez Yanmaz Branda
Branda Sistemleri
Kamelya Çadır Brandası
Branda Sistemleri
Raylı Branda
Branda Sistemleri