Alev Geçirmez Yanmaz Branda

Ürün Kodu: 1579
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Alev geçirmez yanmaz branda çeşitleri ısı yalıtımlı ve beton yorganı olarak kullanılmak üzere çok çeşitlidir. Mekanların izolasyonunu sağlamak ve şantiye çadırlarında kullanılmak üzere tercih edilen alev geçirmez yanmaz branda çeşitleri, mekanınızı iyileştirmek için tercih edeceğiniz seçeneklerle kullanılmaktadır. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir seçim olan ürünler, kamp çadırlarında da kullanılmaktadır. Hava kabarcıklı izolasyonlu ürünler, iyi kalitede ve su geçirmez özellikleriyle dış kaplama, alev geciktirme özellikleriyle dış mekanlarda tercih edilebiliyor. Farklı renk ve model özelliklerine göre değişen branda çeşitleriyle ihtiyacınızı karşılarken mekanın da estetiğine katkıda bulunacak çözümler bulabilirsiniz. Ev, iş yeri ve tüm dış mekanlarda yanmaz brandalar araçlarınız ya da canlıların barınmasını sağlayacaktır.

 

Kişiye Özel Sipariş

 

Kişiye özel siparişler vererek alev geçirmez tentelerle farklı alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Alev geçirmez özellikli ürünlerle farklı ihtiyaçlarınızın karşılanması için brandaları kullanabilirsiniz. Alev geçirmez brandalar, otoparklarda ya da outdoor çadırlarla çok sık tercih edilmektedir. Hangar çadırlar ve helikopterlerde de bu malzeme kullanılmaktadır. Isı yalıtıcı özellikleri soğuk ya da sıcak havalarda konforlu bir kullanım sağlanabilir. Metrekare gram ağırlığına göre değerlendirilen sıcak ve soğuk hava dayanıklı alev geçirmez yanmaz branda çeşitleri, her zaman istediğiniz ürünü üretmeniz açısından uygundur. Firmalara ve mekanlara özel sipariş imkanı bulunan alev geçirmez brandalar, son dönemde bahçe ve halı sahalarda da tercih edilmeye başlamıştır. Her büyüklükte satın alabileceğiniz ürünler, sipariş vermeden önce metrekare cinsinden büyüklüğü belirlemeniz halinde kısa sürede üretilip monte edilmektedir.

 

Yanmaz Branda Kullanım Alanları

 

Birçok farklı kullanım alanı olan brandalar başta çadırlar olmak üzere depo çadırı ve beton yorganı olarak iç kısımlarda kullanılır. Hava kabarcıklı alüminyum folyolu plakalarla montajlanan ısı yalıtımlı brandalar, hangar çadır, uçak, barınma çadırı, helikopter, hayvan barınakları gibi alanlarda tercih edilmektedir. İnşaat sektörünün de bir numaralı yardımcısı olan alev geçirmez yanmaz branda ürünlerinde, korunma yorganı olarak kullanım sağlıyoruz. Isı yalıtımı ya da koruma için tercih edilen bu ürünler, genelde inşaatlarda hızlı ve etkin çözümler sunulması açısından ilk tercih olmaktadır.

Bemzer Ürünler

Alev Geçirmez Yanmaz Branda
Branda Sistemleri
Kamelya Çadır Brandası
Branda Sistemleri
Raylı Branda
Branda Sistemleri