Çift Açılır Tente

Ürün Kodu: 1573
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Çift açılır tente ürünleri, özellikle çay bahçelerinde en çok tercih edilen, güvenilir ve pratik ürünlerdir. Tekerlekli ve sabit özelliği ile çift açılır tente ürünleri, isteğe bağlı bir şekilde üretilebilmektedir. Özel kasetli tente ürünlerinde motor aksamları, son derece kullanışlıdır.

 

 ÇİFT AÇILIR TENTE ÜRÜNLERİNİ ÖZELLİKLERİ

 

            Cephe uzunluğu, kullanışlı olmasını sağlamaktadır. İleriye doğru açılımı, kullanışlı özelliklerinden biridir. Eğim açısı özellikleriyle, akış özellikleri denetlenmektedir. Manuel ve motorlu açılır, kapanır özelliği, kullanışlılık bakımından farklılık göstermektedir. Ayrıca uzaktan kumandalı motor, güneş sensörü, rüzgârgülü, hareketli saçak sistemi, eğim ayarı mekanizması, diğer önemli özellikleri arasındadır. Mafsal özelliği ile güneş ışınlarından maksimum koruma sağlanmaktadır.

 

 GÜNEŞ IŞINLARINDAN VE YAĞMURDAN KORUR

 

            Özel ayakları ve sabitlenebilir özelliği ile fırtına ve sert rüzgârlı günlerde devrilmeyen çift açılır tente ürünleri, tek taraflı kullanım özelliklerine sahiptir. Özel açılır kapanır iskelet mekanizması, paslanmaz özel malzemeden yapılmıştır. Mafsallarla güneş ışınlarından korunmanız, oldukça kolay. Mafsal ayarı isteğe bağlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Kumaş çeşitleri bakımından çeşitlilik gösteren çift açılır tente ürünleri, motorlu ve kumandalı sistemle uyumlu üretilmektedir. Yağmur için özel kumaş seçeneklerine sahip olan çift açılır tente ürünleri, özel kumaş tercihleriyle, üreticisinin yanındadır. Bahçelerde ve restorant gibi mekânların aile bölümlerinde, en çok tercih edilen çift açılır tente ürünleri, aradığınız konforlu koruma hizmetini sunmaktadır.

 

 ÇAY BAHÇELERİ VE ÖZEL MEKÂNLAR İÇİN MÜKEMMEL TERCİH

 

            Çay bahçe ve diğer özel mekânlar için çift açılır tente ürünleri, diğer güneşlik ve yağmurluk ürünlerine göre son derece kullanışlıdır. Rüzgârlı havalara dayanamayan basit güneşlik ürünler, çay bahçelerinde istenmeyen görüntülere neden olmaktadır. Ani yağmur baskınlarında, basit güneşlikler, sıkıntılara neden olmaktadır. Yağmur, rüzgâr ve güneş gibi etkenlerden kesin bir şekilde korunmak için, çift açılır tente ürünlerinin tercih edilmesi, çok önemlidir. Tente ürün kategorisinde üretilen ürünler, TSE kalitesinde üretilmektedir. Özel açılır mekanizması, sağlam metal içerikli iskeleti, kolay kolay paslanmaz ve özel statik boya ile desteklenmektedir. Alış veriş merkezlerinin ön kısmındaki manav reyonları için en iyi tercih olan çift açılır tente ürünleri, rüzgâra dayanıklılığı ve güneş ışınlarının etkisini tamamen ortadan kaldırması, oldukça önemlidir.

 

            Özel kumaş seçenekleri, tente altında gölgelenen kişileri serin tutmaktadır. Tente teknolojisinin son derece gelişmesiyle birlikte, yeni tente modelleri üretilmektedir. Özellikle kumanda ve motor aksamının üretiminde, yeni gelişmeler meydana gelmektedir. Motorlu tente ürünlerinde, tentenin ağırlığı çok önemlidir. Tentenin ağırlığı ile motor gücü doğru orantılı olacak şekilde üretilmektedir. Motor aksamlarında 230 w elektrik kullanımı mevcuttur. Servis imkânlarıyla çift açılır tente ürünlerinde, tamir bakım, onarım ve servis hizmetleri, oldukça geniş bir şekilde sunulmaktadır. Garantili motor bakımlarında, garanti kapsamı özellikleri öncelikle belirtilmektedir. Geniş servis imkânlarıyla üretilen çift açılır tente ürünleri, sınıfının en iyi ürünleri arasında gösterilmektedir. 

Bemzer Ürünler

Yürüyüş Yolu Tünel Tenteleri
Tente Sistemleri
Yatay Açılır Kasetli Tente
Tente Sistemleri
Motorlu Tente
Tente Sistemleri