Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı Tente Fiyatları

  • Tarih: 17 - Nisan - 2018

İşletmenizin girişi için ya da balkon ya da bahçenize tente yaptıracaksanız mafsallı tente fiyatları sayesinde uygun bir seçenektir. Birkaç küçük değişiklik yaparak yaz ve kış kullanmaya uygundur. Eklemli yapısı nedeniyle çok büyük alanlarda kullanmaya uygun değildir. Ancak daha dar kapsamlı alanlarda size iyi hizmet edecektir.

Şık ve Dayanıklı

Mafsallı tente kumaş seçenekleri oldukça fazladır. Böylece dekorasyon için uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Kullanılan kumaşlar yaz ve kış iklim şartlarına uyumludur Böylece dört mevsim tente kullanım imkanı sunar. Alüminyum döküm parçalara sahip olması sayesinde de uzun ömürlüdür.

185 cm.’den başlayarak 350 cm.’lik alana kadar kolaylıkla uygulanabilir ve kullanımı da pratiktir. Ancak görüldüğü gibi her alana uygulanması mümkün değildir. Bu yüzden doğru seçim yapmak için alan özelliklerini mutlaka bilmek gerekir.

Manuel olan tente modelleri eklem yerlerinden kırılarak açılıp kapanmaktadır. Bu modelde emek gerekeceği için mafsallı tente fiyatları daha makul olacaktır. Ancak otomatik olanlarda fiyat farklılık gösterecektir.

Otomatik Mafsallı Tente

Otomatik mafsallı tentelerde güneş, rüzgar ya da motor gücü kullanılarak tente kapatılıp açılmaktadır. Bu tente çok daha kullanışlı ve pratiktir. Ayrıca enerji kaynağının alternatiflerinin olması da size maliyet avantajı olarak dönecektir.

Otomatik olan sistemde tenteye ek olarak bir mekanizma ve motor gerekecektir. İşte bu özellikler fiyatı arttıracaktır. Tentelerde kullanılan iskelet, aksam, motor gibi gereçler tüm tente boyutlarında söz konusudur. Maliyeti belirleyen asıl etken budur. İki ya da üç metrekarelik yer için tente istemeniz fiyatı minimum seviyede etkilemektedir. Bu yüzden kararınızı verirken öncelikle ihtiyaçlarınızı gözetmelisiniz. Mafsallı tente fiyatları uygun olduğu için kararınızı hemen verebileceksiniz. En kısa sürede tente montajınız yapılacak ve güzel günlerde kullanacaksınız.