Depo Çadırı Fiyatları

Depo Çadırı Fiyatları

  • Tarih: 17 - Nisan - 2018

Portatif çadır ihtiyaçları için ucuz depo çadırı fiyatları ile istediğiniz ürünlere kavuşabilirsiniz. Depo çadırları kolayca sökülüp, kurulabilen ürünlerdir. Genellikle ramazan çadırları, konserler, taziye evleri gibi yerlerde bu çadırlar tercih edilirler. Farklı alanlarda kullanımları mümkündür ve kısa aralıklarla taşınabilmektedirler. İşte bu sebeplerle depo çadırları oldukça avantajlı ve kullanışlı ürünlerdir.

Dayanıklı Depo Çadırı

Depo çadırları dışarıdan bakıldığında oldukça basit yapıdaki ürünlerdir. Ancak özellikleri çok daha fazladır.  Rüzgar, kar ve basınca karşı yüksek dayanıklılığa sahiptirler. Ayrıca ısı yalıtımı da sunarlar. Bu sayede yaz kış kullanımı mümkündür. Çadırda kullanılan branda türleri ısıya ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Güneşten etkilenmez ve çürümez. Depo çadırı fiyatları ürünün kullanışlılığına göre oldukça uygundur.

Çadırın iskeletini oluşturan profiller çelik ya da alüminyumdan yapılabilir. Bu ürünler de paslanmaz özelliğe sahip olduğu gibi dayanıklıdır. Yani sıradan bir depo çadırını bile üstün kaliteyle yaptığımız için minimum 40 yıl dayanacaktır. Çadırınızı daha uzun yıllar kullanmak isterseniz de düzenli olarak bakımını ihmal etmemelisiniz.

Özel Ölçü Çadırlar

Depo çadırları sipariş üzerine yapılan ürünlerdir. İhtiyaçlarınız ya da kullanım alanınıza göre özel olarak tasarlanabilecektir. Talebiniz halinde ölçüler alınarak fiyat listesi çıkarılacaktır. Çadırın yapımı sırasındaki maliyet etkenleri ve çadırın büyüklüğü fiyatı belirleyen temel etken olacaktır.

Depo çadırı fiyatları hakkında kesin bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fiyatı uygun bulmanız halinde dilerseniz ücretsiz olarak keşif hizmeti verilecektir. Alınan ölçülere göre ve sizin seçtiğiniz kalitedeki malzemeler ile çadır imal edilecektir. Artık kuruluma hazır olan çadırın montajı profesyonel çalışanlarımızca ücretsiz olarak yapılacaktır. Böylece çadır maliyeti dışında ekstra maliyetlere girmeyeceksiniz. Bir kez yaptırdığınız çadırı da onlarca yıl ilk günkü gibi kullanacaksınız.