Branda Kumaşı Özelikleri

Branda Kumaşı Özelikleri

  • Tarih: 05 - Nisan - 2018

Su geçirmez ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken branda kumaşı özellikleri yüksek mukavemet imkanı ile çok farklı amaçlara uygun olarak kullanılabilir. Branda kumaşları, farklı şekilde dekore edilen iş yerlerinde, villa ve evlerin balkonlarında, organizasyonlarda kullanılmaktadır. Bin bir renk çeşitliliği olan bu kumaşlar;

  • Su geçirmez,
  • -25 derece soğuk havaya dayanıklı,
  • +70 derece sıcak ısıya dayanıklı,
  • Yüksek mukavemet gücüne sahiptir.

 

Birçok renk ve desen çeşitliliğine sahip olan brandalar, düz renk ya da uzun çubuklu renklerde üretilmektedir. Metre hesabından hesaplanan ücretler, genelde makuldür ve çizgili olan desenler çok sık tercih edilmektedir. Yeşil beyaz, kırmızı beyaz gibi renkler çok sık tercih edilmektedir.

 

Branda Kumaşı Fiyatları

 

Branda kumaşı fiyatları firmanın itibarını belirlediği için çok önemlidir. Çünkü bu kumaşa sahip olan ürünler, kalitesiz olan çeşitlerle oldukça başarısız ve mali külfet alınan sonuçlar sunmaktadır. Branda kumaşları fabrikalarda üretildiği için kalite kontrol imkanı vardır. Firmamızdan satın alacağınız brandaların kalitesi üst düzeydedir ve bu yüzden fiyat açısından da memnun edicidir. Branda konusunda merak edilen konulara açıklık getirmek için hem üretici hem de satıcı olan ekibimiz ihtiyacınıza özel çözümler sunacaktır. Branda ve diğer ürünlerle her zaman memnun edici sonuçlarla karşılaşmanız söz konusu olacaktır. Körüklü tente için tercih edilen branda kumaşı daha fazla metre kumaş gerektireceğinden kullanım alanınızın belirlenmesi son derece önemlidir.

 

Branda Kumaşı Seçimi

 

Ticari olarak kullanılan brandalarda renk seçimi oldukça önemlidir. Kurumsal logo ve kimliğin şekilenmesi için önemli olan branda kumaşının markanın logosu ve renkleriyle uyumlu olması gerekmektedir. Bu uyum kurumsal imajın gösterişi üzerine olumlu etkilerde bulunacaktır. Branda kumaşının kullanılacağı her yerde, kullanım amacına göre seçimler yapılır. Mesela deniz araçlarında mavi, gıda sektöründe kırmızı, siyah gibi renkler tercih edilir. Branda kumaşı çeşitleri arasından kurumsal imajınıza en uygun seçimi yaparken memnun kalacağınız birçok alternatifi de brandaların kullanım şekline göre seçebilirsiniz. Karpuz tenteler ve yuvarlak modeller, farklı zevklere sahip olanlar için ideal seçimler olurken, branda kumaşı konusunda memnun edici sonuçlara ulaşmak için uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.