Bakırköy Otomatik Tente Ürünleri

Bakırköy Otomatik Tente Ürünleri

  • Tarih: 07 - Mart - 2019

İşletmeler başta olmak üzere pek çok kullanım alanı olan otomatik tente İstanbul gibi yoğun şehirlerde daha çok tercih edilmektedir. Bir mekanı üstü hem kapalı hem de açık şekilde kullanmaya fırsat veren bu tenteler her yönden avantajlıdır.

Otomatik Tente Nedir?

Sosyalleşmek için gittiğiniz kafe ve restoranlarda otomatik tenteleri sıklıkla görürsünüz. Teras kısmının gündüzleri kapalı, akşam hava serinleyince ise açık olması oldukça tercih edilir. İşte bunu sağlayan mekanizma otomatik tentelerdir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen tenteler saniyeler içinde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde işletmeler çokça tercih eder ve müşteri memnuniyetini sağlarlar. Bakırköy otomatik tente firmamız pek çok işletme için bu hizmeti vermiştir.

Otomatik Tente Sistemi

Otomatik tentelerde raylı sistem kullanılır. Profiller üzerinde gerili olan tente kumaşı, raylar sayesinde kayarak toplanır. Bu esnada tentenin üstünde kir ve toz gibi etkenler üst katta toplanan kısımda kalır. Kesinlikle aşağıya bir şeyin dökülmesi söz konusu değildir. Ayrıca sistem tamamen sessiz çalışır ve kimseye rahatsızlık vermez.

Otomatik tentede kullanılan profiller paslanmaz ürünlerdir. Suya dayanıklı olduğu için her mevsime ayak uydurmaktadır. Tentede kullanılan kumaş türleri de olumsuz hava koşullarına ve yıllara dayanıklıdır. Bu sayede bir kez yaptırılan tente yıllarda kullanılır.

Kaliteli Tente Sistemleri

Tente sistemleri uzun yıllar kullanmak için yapılır. Sadece işletmeler değil eviniz ya da bahçeniz için, düğün salonu için ya da diğer yerlerde kullanımı uygundur. Bu yüzden ne kadar kaliteli olursa sizin için o kadar avantajlıdır.

Yıllardır tente imalat ve montajı yapan firmamız sizlere en iyisini sunmaktadır. Özel ölçüler ve istekleriniz doğrultusunda otomatik tente Bakırköy firmamızı arayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları sayesinde karlı bir alışveriş olacak.